DIY · dzieci · wspólny czas

Pudełko do przechowywania Safari

Firmy wnętrzarskie prześcigają się w propozycjach dodatków do wnętrz. Wszelkiego rodzaju akcesoria do przechowywania, które pozwalają to robić w ciekawy sposób. Pokój dziecięcy może stać się czymś więcej niż magazynem bez dna na zabawki. Pokażę Wam jakie pudełko na swoje prace plastyczne stworzył mój syn.

Potrzebujemy:
* Pudełko
* Kredki , pastele, flamastry

Pudełko powinno być wielkości min A4, tak by prace swobodnie się w nim mieściły.  My znaleźliśmy gotowe pudełko w jednej z sieciówek za ok 3 zł ( zdjęcie poglądowe )
Nasze pudełko zostało pomalowane bardzo szybko i sprawiło nam wiele przyjemności. Plusem tego rodzaju pudełek jest możliwość ozdobienia ich według własnych upodobań kolorystycznych.
Pudełko możemy ozdabiać wspólnie, spędzając przy tym miło razem czas tworząc wspólnie wnętrza w których mieszkamy i rzeczy jakimi się otaczamy.
Karol wybrał model z motywem Safari, dla starszych dzieci można znaleźć coś z motywem np komiksów. Pudełko sprawdza się w codziennym użytkowaniu i doskonale wpasowuje się do pokoju małego przedszkolaka. Dodatkowo jest własnoręcznie wykonane, co podnosi jego wartość 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.