dzieci · wydarzenia

Spotkania z bohaterami filmu ” Hotel Transylwania 2″

Z okazji premiery komedii animowanej „Hotel Transylwania 2” w wielu miastach Polski : Gliwicach,Włocławku,Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Kaliszu, Lublinie, Wrocławiu oraz Łodzi została zorganizowana impreza dla dzieci. Dzień pełen niespodzianek z bohaterami filmu.

11899871_959198620785241_96084244184149533_nWybrałam się ze swoim synkiem z pewną obawą:
czy to odpowiednie miejsce dla niego ?
czy nie jest za mały?
może będzie się bał?
tysiące pytań i wątpliwości, jak to u rodzica.

W Lublinie odbywało się to w galerii handlowej Atrium Felicity. Przyjechaliśmy i od razu rozpoczęliśmy przygodę z bohaterami, można było zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym Draculą i Mavis.

Mieliśmy okazję również uczestniczyć w Ekskluzywnych Warsztatach Kulinarnych.
Dzieci wspólnie z kucharzami hrabiego Drakuli przygotowały ulubione smakołyki mieszkańców Hotelu Transylwania, w każdej grupie wybierano 10 osób, które przez godzinę tworzyły swoje danie.
W babeczkach były żelki, bezy, owoce, koraliki, perełki, orzeszki i draże. Całość dekorowana masami cukrowymi i barwnikami . Istna bomba kaloryczna.

Na koniec warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy
i wykonane przez siebie desery.
Zamek Krzywych Zwierciadeł – niezwykłe miejsce z lustrami zniekształcającymi odbicie – labirynt wzorowany był na tajemniczych piwnicach Hotelu Transylwania.
Na ścianach były sztuczne pajęczyny i pająki , które nadawały odpowiedni klimatowymi jak
Mój synek był zachwycony , zresztą ja również. Dlaczego ?
Znalazłam swoje wymarzone lustro 😛 Chciałabym mieć takie w domu, życie byłoby piękniejsze 😀

Kolejnym miejscem , które było wręcz oblegane przez rodziców był Gabinet Transformacji doktora Frankensteina. Animatorzy przemieniali śmiałków w Draculę lub jego córkę Mavis, Frankensteina, a nawet… Mumię. Dla najmłodszych można było stać się kotkiem, motylkiem. Niestety kolejka była ogromna spędziłam w niej ponad godzinę, a w tym czasie mój synek oglądał pierwszą część filmu w Mini Kinie. Do dyspozycji dzieci były pufy, które pozwalały im wygodnie oglądać film.
Kiedy przyszła nasza kolej mój synek wybrał kim chce zostać i już za chwilę makijaż był gotowy. Z dumą prezentował swoją przemianę.Wróciliśmy do domu pełni wrażeń i wspomnień.
Kolejny raz impreza w galerii handlowej okazała się dla nas wspaniałą okazją do spędzenia wspólnie weekendu w mieście. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Hotel Transylwania zaczarował mojego synka .
Od 9 października w kinach można zobaczyć wspomnianą bajkę „Hotel Transylwania 2”.
Hrabia Dracula zostanie dziadkiem, a w odwiedziny do Hotelu przybędzie dziadek Vlad.Oj będzie się działo ….

My jeszcze poczekamy z oglądaniem, aż mój synek podrośnie 😛

8 thoughts on “Spotkania z bohaterami filmu ” Hotel Transylwania 2″

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.