dzieci · mama · wspólny czas · wydarzenia

Targi Dziecięce Baby Days – byłam tam

W ubiegły weekend odbyły się Targi Baby Days. Program wyglądał imponująco wiele ciekawych pozycji dla rodziców. Z przyczyn losowych wybraliśmy się na nie dopiero w niedzielę. Wybierając się na targi miałam swoje oczekiwania i wyobrażenie, jak chciałabym by to wyglądało. baby_bannery_1200x450Rzeczywistość okazała się inna- czy gorsza?
O godz 11 było dosyć pusto, więcej osób pojawiło się ok 14, kiedy wracaliśmy już do domu. Nie będę wymieniała wszystkich wystawców, a jedynie tych którzy mnie zaciekawili :

* stoisko 29 – Bielskie Zakłady Obuwia Befado sp. z o.o
Badanie stóp dziecka na podoskopie-zupełnie bezpłatnie miałam okazję zbadać stopy Karola. befado Jesteśmy pod opieką  ortopedy, ale warto było utwierdzić się w stawianej diagnozie. Otrzymałam kartę obserwacji po badaniu, w której znalazłam zalecenia i informacje o nieprawidłowościach. Miałam okazję również dopytać o wkładki i rozwiać swoje wątpliwości dotyczące obuwia.
Bardzo miłe spotkanie.
Miłym akcentem na zakończenie było otrzymanie prezentów : zasłonki do samochodu oraz baniek o zapachu gumy balonowej.

* stoisko 34  – Clics Toys Polska s.c
Stoisko zapewniało dzieciom wspaniałą zabawę klockami, które od dawno goszczą w naszym domu CLICS.clicsMieliśmy okazje brać udział w konkursie na najwyższą konstrukcję (widoczna na zdjęciu wyżej- III miejsce), niestety dorośli zapominali o tym, że to tylko zabawa. Na szczęście dzieci bawiły się doskonale, a Clics Toys nie pozostawiło nikogo bez nagrody. Wielki szacunek, za zdrowe  podejście.
Wkrótce więcej o tych klockach.

*stoisko 38 – VIDEO STUDIO TDI- FOTOBUDKA
Super zabawa dla małych i dużych.
fotobudkaTo kolejna okazja (po wyścigu kaczek), dzięki której Karol mógł przetestować fotobudkę i uwiecznić to na zdjęciach.

*stoisko 26 –  Andande
Cudowna pani animatorka przebrana za piratkę wprowadzała dzieci w świat doświadczeń i nauki.Andande (2)Karol słuchał z zaciekawieniem i wykonywał mniejsze oraz większe doświadczenia.
Andande (3) Na tym stoisku Karol miał również okazję sprawdzić swoją siłę woli : pełne skupienie , kilka prób i jajko po chwili unosiło się do góry – magia.
Andande

* stoisko 36 – DEKORAMIKA mobilne studio ceramiki
Tym razem nie malowaliśmy , ale polecamy.  dekoramikaWkrótce na blogu większy wpis na ten temat 😀

* stoisko 27 – EDUSTUDIO SP. z o.o.
stoisko, które skradło serce mojemu synkowi. Od kilku dni mówi tylko o tych zajęciach i o tym by zapisać go na Robotykę z Lego.
robotyka (3)Niestety koszt półkolonii jest dla nas zbyt duży, a i dojazdy do centrum w godzinach szczytu byłyby dla nas zbyt uciążliwe. Rozważamy zajęcia od września.  robotyka (4)
robotyka (2)Karol miał możliwość sterować za pomocą specjalnego pilota Dinozaura i tańczącego Robota. Rewelacja. Dodatkowo na stoisku był skorpion, gitara oraz gra zręcznościowa. Wszystkie te atrakcje sprawiły, że najczęściej tam wracaliśmy i w sumie spędziliśmy tam najwięcej czasu.

Targi Baby Days zaskoczyły mnie małą frekwencją, jednak pogoda stanowiła duża konkurencję przez co wnętrza świeciły pustkami, w porównaniu do innych imprez tego rodzaju. Mimo to znalazłam kilka perełek i miło spędziliśmy to popołudnie.
Wszystkich wymienionych wystawców POLECAM !!!

A Wy byliście ? co sądzicie o tym wydarzeniu?

2 thoughts on “Targi Dziecięce Baby Days – byłam tam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.