dzieci · wspólny czas

drewniane puzzle 3D

Wspominałam Wam wielokrotnie, ze uwielbiam promocje. Podczas ostatnich zakupów w Outlecie Empiku znalazłam wiele perełek w super cenach.
Dzisiaj opowiem o drewnianych puzzlach 3D, do niedawna myślałam, że to dosyć droga rzecz, a tu miłe zaskoczenie.CAM07044Bardzo przystępna cena regularna to 6,99zł za 4 płytki z elementami . W Outlecie dodatkowo -70% zapłaciłam 2,1 zł.
CAM07047W zestawie jest instrukcja z opisem jak połączyć elementy.

Same płytki nie są opisane, ale patrząc na obrazki w instrukcji lub też działając intuicyjnie można bez większego problemu złożyć własnego dinozaura.
Nasz stegozaur powstał błyskawicznie ,a na twarzy mojego synka pojawił się niesamowity uśmiech . Efekt niesamowity 🙂
Mój synek uwielbia puzzle w każdej postaci ,więc korzystając z okazji kupiliśmy jeszcze Rybkę.
Ten zestaw , również składał się z 4 płytek, ale z bardzo drobnymi elementami – łuskami.
Tym razem w kolorze drewna, dzięki temu można dodatkowo pomalować ją wg własnego pomysłu.
Bardzo duża ilość jednakowych elementów, nieco zniechęciła mojego synka, ale po przerwie wróciliśmy do składania i otrzymaliśmy taką oto RYBĘ.Puzlle 3D w tej wersji skradły nie tylko serce mojego synka, ale i moje. Wspaniały pomysł na wspólną zabawę, pozwalający na rozwijanie wyobraźni przestrzennej u dzieci. Jedynym minusem jest fakt, że musiałam niektóre elementy przecierać papierem ściernym by nie miał zadziorów. Gdybyście chcieli by powstałe figurki na stałe zagościły na półce w pokoju dziecięcym, należy je skleić klejem do drewna.

Moja ocena : 5/6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.