dzieci · testowane · wspólny czas

Lego – hit czy kit ?

Lego-Duplo-10616-3Marka Lego jest na rynku od wielu lat, mogę nawet stwierdzić, że łączy pokolenia. Pamiętam jak byłam w wieku mojego synka i marzyłam o tych klockach, niestety ich cena zawsze przyprawiała o zawrót głowy. W lutym dostałam propozycję przetestowania klocków LEGO DUPLO od TestMeToo. https://testmetoo.com/

LEGO Duplo 10616 Mój Pierwszy Domek „Learn About My Day”

Na oficjalnej stronie LEGO DUPLO możemy przeczytać :
Z zestawem LEGO® DUPLO® Mój pierwszy domek do zabawy dziecko uczy się i bawi jednocześnie. Budując domek z dużych klocków, zdobywa pierwsze umiejętności konstruktorskie. Specjalne klocki z dekoracjami przedstawiają najważniejsze codzienne czynności i stanowią doskonały pretekst do opisania ich dziecku. Obracany klocek dnia i nocy pomaga podczas nauki i odgrywania scenek z życia. Użyj 2 figurek LEGO DUPLO i odgrywaj zabawne scenki — porannego wstawania, jedzenia śniadania czy mycia zębów. Kolorowe klocki LEGO DUPLO są opracowane tak, aby były bezpieczne i odpowiednie dla małych rączek. W zestawie 2 figurki dzieci LEGO DUPLO, a cały zestaw liczy 25 elementów.
www.duploswiat.pl

Radość była wielka mimo, że mój synek dostał już wcześniej „w spadku” swoje pierwsze klocki Lego Duplo- zestaw z Tomkiem. Mogłoby się wydawać, że taki kolejny nie sprawi radości. Nic bardziej mylnego uśmiech nie schodził z jego twarzy.

Lego to klocki, które rozbudzają wyobraźnię dziecka. Uczą konstrukcji przestrzennej i można bawić się nim godzinami. Mój synek swoje klocki łączy na różne sposoby i cały czas coś zmienia.

Lego od lat zajmuje czołowe miejsce wśród producentów klocków. Klocki są bardzo dobrej jakości, doskonałe wykończenie, wszystkie te cechy wpływają bardzo pozytywnie na moje odczucia. Wiem, że jest to bezpieczna zabawka dla mojego synka.

Cena jest dosyć wysoka, ale zestaw jest warta swojej ceny. Uważam, że klocki Lego mogą być doskonałym prezentem np. urodzinowym jeśli nie od jednej osoby to jako większy prezent od kilku członków rodziny.

Natomiast jeśli chcemy zaoszczędzić warto rozważyć zakup używanych klocków, które często po latach zabaw wyglądają jak nowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.