akcja społeczna · blogosfera · pogaduchy · wydarzenia

Kobiety dla kobiety – druga edycja zbliża się ku końcowi

Druga edycja projektu Kobiey dla kobiety , powoli dobiga ku końcowi. Kiedy pod koniec marca pisałam Wam  TUTAJ  o rozpoczęciu projektu, wtedy nie podejrzewałam nawet ja wielką ma moc.  Ile będzie w stanie zmienić. Jury wyłoniło cztery finalistki, kobiety, które były gotowe rozpocząć nowy etap w życiu, zawalczyć o siebie. Jutro w Hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport będzie miała miejsce Gala finałowa projektu, o której napiszę Wam już wkrótce. a tym czasem kilka słów o projekcie,
„W akcji Zmień siebie, daj siebie, pomagamy kobietom poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Dzięki akcji Zmień siebie, daj siebie oraz wszystkim Partnerom, cztery wybrane kobiety zostały objęte kompleksowym programem metamorfoz, podczas których najlepsi specjaliści dbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie.Ciało kobiety zmienia się. Nie zawsze jest nam łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów czy rozstępów.
W trakcie tej akcji chcemy pokazać jak przy pomocy małoinwazyjnych, odpowiednio dobranych zabiegów można pozbyć się niedoskonałości oraz zmienić swoje ciało. Nie zapominajmy jednak, że to nie wygląd jest najważniejszy. Bardzo ważna jest akceptacja samej siebie, a przede wszystkim nasze zdrowie, o które czasem musimy walczyć. A wszystko po to, by kobiety, mogły być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej spełnione. Bo im bardziej doceniamy same siebie, im jesteśmy bogatsze wewnętrznie, tym więcej możemy dać z siebie innym.
W naszej akcji finalistki biorą też udział w licznych warsztatach z psychologami, coauchami, seksuolożkami, wizażystkami.
Finał akcji odbędzie się w 26 października w Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport. Naszej akcji przyświeca szczytny cel. Chcemy pomóc jednej z Mam i jej dzieciom!
W trakcie trwania akcji powstał kalendarz charytatywny z 13 wspaniałymi kobietami:
Karoliną Chapko aktorką filmową i teatralną
Moniką Chwajoł Królową życia gwiazdą ttv
oraz infleuecerkami/ blogerkami z całej Polski, który będzie można kupić podczas gali a dochód ze sprzedąży zostanie przekazany naszej podpiecznej Kasi i jej chorym synkom.
Podczas gali przewidujemy licytację tych 13 zdjęć.”
Nagrania były w okolicach malowniczo położonego l Hotel Górski Raj *** w Porębie Wielkiej. (Bardzo proszę by tu powstał cały akapit o tym jak ugościł nas hotel i jakie wygody zapewniał )
– Tomasz Jacyków – zadbał o stylizacje Uczestniczek we współpracy z markami: Greenpoint Fashion, Everhill Cavaricci, By Mielczarkowski KONTRI.pl, saleneo.pl?? ?.
W nagraniach wzięła udział również znakomita aktorka Karolina Chapko, znana mi. z ról w serialu „Barwy szczęścia”, oraz serialu Netflix „Ultrafiolet” ?‍? ??.
Akcję wspiera również Królowa Życia – Monika Chwajoł Królowa Życia, osobowość telewizyjna, buisnesswoman ???.
Piękne makijaże wyczarowały Orianna Rakowska Makeup Room i Anna Kołodziejczyk Makeup Artist (salon Dream Factory
Fryzury : Kasia i Karolina z ArtDream
Kalendarz charytatywny wykonała Krystyna Sudoł Fotografia
Słodkości od cateringu Love Catering
Gry od REBEL.pl
Bielizna KONTRI.pl
?Reportaż z wydarzenia 2fotografki.pl
? STRATEGICZNI PARTNERZY :?
Hotel Górski Raj ***
Rexton Digital – ekipa filmowa
?PARTNERZY AKCJI ?
Greenpoint Fashion
Everhill
Makeup : Orianna Rakowska Makeup Room
Make up: Anna Kołodziejczyk Make-Up Artist Dream Factory
Krystyna Sudoł Fotografia
Joanna Jawor – 2fotografki.pl
Kasia z ArtDream
Bielizna : KONTRI.pl
Cavaricci
LUX OPTYK Kraków Ruczaj
Love Catering
Le Szapo Hat Shop
By Mielczarkowski
Lisap Milano Polska
Teatr Cabaret
REBEL.pl
Pytaki – NieZwykła Rodzinna Gra Planszowa
Pracownia Faramuszka
miodziki.pl
Z Miłości Do Słodkości
Manufaktura Druku
event-factory
8powers
Patronat medialny :
Portal Rodzinny BabyGo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.