dzieci · wspólny czas · wydarzenia

Walizka Trunki inny wymiar podróżowania

Podróże z przedszkolakiem są obowiązkowym elementem naszej codzienności. Uwielbiamy wycieczki, jednak zawsze mamy problem z pakowaniem. Wszystkie ubrania i akcesoria pakowaliśmy w jedną dużą torbę, jednak to nie było najwygodniejsze rozwiązanie. Wygrana w konkursie wydawała się zbawieniem, dwa dni przed wyjazdem w naszym domu zagościła walizka Trunki.DSC00623Ku mojemu przerażeniu w pudełku zamiast niebieskiej była różowa. Pomyślałam koniec świata przecież Karol nie będzie chciał różowej walizki, poza tym jak on będzie z nią wyglądał. Na wymianę nie było już czasu, więc byłam gotowa przemęczyć się jeszcze ten jeden raz i mimo wszystko ją wymienić.
Karol wrócił do domu z przedszkola i zobaczył ją zanim zdążyłam ją schować i tu nastąpiło coś czego się nie spodziewałam.
Okrzyki zachwytu i radości.
Mój wtedy 4-latek był zachwycony, że będzie miał torbę inną niż jego koledzy, a kolor różowy był idealny 😉
Ta więc Karol swoje zabawki, książki  spakował na wyjazd do nowej walizki.
DSC00626

DSC00627Walizka Trunki okazała się dobrze wykonana i lekka, a do tego bardzo pakowna, co umożliwia zabranie ze sobą zabawek, gier, książeczek i dodatkowych ubranek. Posiada pasek służący do noszenia na ramieniu lub do ciągnięcia.  Dużym plusem jest blokada zamka na specjalny plastikowy kluczyk.
DSC00637
Wewnątrz znajdziemy pasy utrzymać porządek w walizce oraz dodatkową kieszeń na przechowywanie różnych skarbów. Walizka idealnie sprawdzi się jako bagaż podręczny do samolotu, jak i na wyjazd rodzinny. Posiada wzmocnienia, dzięki którym nasze dziecko spokojnie może odpocząć na niej, czy też urządzić wyścigi walizek.
CAM07889

CAM07903Po roku ciągłego używania jej stan jest wręcz idealny, jedynie kółka są porysowane. Mimo ciągłego zamykania i otwierania, a czasami nawet zamykania jej na siłę ( siedząc na niej) wszystkie elementy są nienaruszone. W przypadku akcesoriów dla dzieci jest to istotne ze względu na ich bezpieczeństwo i cenę.
Właśnie cena walizki nie jest mała , jednak jest porównywalna z innymi walizkami dla dzieci, a po roku widać, że warto zainwestować w tą walizkę. W ofercie znajdziemy całą gamę walizek w różnych kolorach i z różnymi motywami.
trunkicena : od 189 zł do 224,91 zł w zależności od modelu
ceneo.pl: od 141 zł 244 zł w zależności od modelu KLIK

CAM08615
Karol ją uwielbia i zabiera ją nawet na cotygodniowe wyjazdy do babci.
Polecam walizka jest warta swojej ceny 🙂
a Wy jak pakujecie swoje pociechy ? mają swoje walizeczki ?

 

 

One thought on “Walizka Trunki inny wymiar podróżowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.